99 TL ve ÜZERİ KARGO BEDAVA KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE VE KAPIDA ÖDEME İMKANI

Hakkımızda

1956 yılında Ankara’da kurulan firmamız Ankara 1. Osb.'de Türkiye'nin en kapsamlı ve en modern 14.000m2'lik üretim tesisimizde ürünlerimizi  eleme, kavurma, ve paketleme yapmaktadır. Ankara ve İstanbul'da 2500m2'lik toptan mağazalarımızla beraber, İç Anadolu Bölgesi ve Batı Karadeniz bölgesine sıcak ve soğuk satış yapmaktadır. 63 yıldır sektörün liderleri arasında olan firmamız, Lezzet serüveninin, "doğal aromanın" toprakta başladığı için hammadde alımında titiz olup, firmamız kalite standartlarına ve ürün yöresine önem vermektedir. 45 kişilik ustalarımızla her gün durmadan taze kuruyemişlerimizi üretmeye devam ediyoruz.

 

 Kalitemizden ve tazeliğimizden hiç bir zaman ödün vermeden istikrarlı bir şekilde her yıl büyüyen ve pazar payını genişleten firmamız 63 yıldır hizmet verdiği toptan ve toptan üstü satışlarından sonra www.cerezdukkan.com e-ticaret sitemiz ile siz değerli müşterilerimize gerçek kuruyemiş lezzetini ve tazeliğini sunmak için online kuruyemiş hizmetine başlamıştır. 

 

 MİSYON

Siz değerli müşterilerimize e-ticaret üzerinden  kalite, taze ve en önemlisi hijyenik ortamda üretilmiş ve paketlenmiş kuruyemiş, kuru meyve ve ürünlerimizi sunmak.

 

 

 VİZYON

E-ticaret'te kuruyemiş sektöründe, müşterilerimiz tarafından kalite, ve tazelik ile tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen ulusal bir marka olmak.

 

 

 "İyi Alışverişler…

"Çerez Dukkan Ekibi"

Test

Form Gönderimi

Tamam

444 1 532